A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z
0-9
Omar.2013.SLOSubs.DVDRip.XviD-BLiNK

Klikni za povečavo!
27-09-2014 08:08 naložil RoNoN
Sejalci: 1 / Odjemalci: 0 / Velikost: 1.37 GB / Dokončani: 5
Prenesi torrent Poročaj torrent Opis torrenta Trailer
IMDB Rating: 7.6 7.6/10 Zvrst: Drama | Triler
Kategorija: FILMI > DVDRip
http://www.imdb.com/title/tt2852406/

Omar[2013]

OMAR



INFO:
Naziv......: Omar.2013.SLOSubs.DVDRip.XviD-BLiNK
Source....... Omar (2013)(dvd5) RETAIL SAM TBS
Velikost....: 1.37 GB
Dolžina......: 94 min
Leto......: 2013
Slika......: 720x304 | 1 619 kbps | 25.000 fps
Zvok.....: Dolby Digital | AC3 | 448 Kbps
Kodek......: XviD
Država.....: Palestina
Jezik......: Arabski | Hebrejski
Podnapisi......:Slovenski(RETAiL)
Žanr.....: Drama | Triler
Tehnična obdelava...: BLiNK
Encoder......: Rompe

IMDB:
Link.......: http://www.imdb.com/title/tt2852406/
Ocena......: 7,6/10 (4.833 glasov)
Režija.....: Hany Abu-Assad
Scenarij......: Hany Abu-Assad

TRAILER:


IGRAJO:
Adam Bakri ... Omar
Leem Lubany ... Nadia
Samer Bisharat ... Amjad
Iyad Hoorani ... Tarek
Essam Abu Aabed ... Omar's Boss
Wafaa Aon ... Omar's Mother
Jehad Abu Assal ...Omar's Father


VSEBINA:
Mladi Palestinec Omar pogosto spleza čez izraelsko varnostno ogrado, da bi obiskal
svoje dekle Nadio na drugi strani. Po tistem, ko ga aretirajo zaradi umora vojaka,
pa začne delati kot obveščevalec izraelske tajne službe.

Mladi Palestinec Omar se spretno ogiba stražarjem in pogosto spleza čez izraelsko
varnostno ogrado, da bi obiskal svoje dekle Nadio na drugi strani. Vendar v Palestini
ni preproste ljubezni ali vojne, ki ne bi bila umazana. Na drugi strani zidu se
tenkočutni pek preobrazi v uporniškega vojaka, ki ga čakajo boleče preizkušnje možatosti
in težke življenjske odločitve. Ko ga nekega dne aretirajo zaradi umora vojaka,
je prisiljen v igro mačke in miši z vojaško policijo, ki potrebuje novega obveščevalca.
Sumi in izdaje kmalu ogrozijo njegove odnose s svojci ter s prijateljema Amjadom
in Tarekom, Nadijinim uporniškim bratom. Omarjeva načela in občutki pripadnosti so razbiti
kot palestinska pokrajina; a hitro postane jasno, da vse to počne le iz ljubezni do Nadie.


SCREENS:



Želimo vam prijeten ogled filma!



Kamikaze 2014 SrbSubs DVDRip XviD

Klikni za povečavo!
26-09-2014 19:46 naložil Ziva
Sejalci: 1 / Odjemalci: 0 / Velikost: 1.2 GB / Dokončani: 5
Prenesi torrent Poročaj torrent Opis torrenta NFO Trailer
IMDB Rating: 6.6 6.6/10 Zvrst: Akcija
Kategorija: FILMI > WEBRip-1080
http://www.imdb.com/title/tt1928200/



INFO:
Kamikaze 2014 DVDRip XviD
Jezik: Spanish
Trajanje : 1hr 36mn | DVDRip |
Slika : 640 x 272 | AVI |
Velikost : 1.19 GB
Zvrst : Action
Podnapisi : srbski
IGRAJO:
Leticia Dolera ... Natalia
Verónica Echegui ... Nancy
Álex García ... Slatan
Carmen Machi ... Lola
Héctor Alterio ... Anciano
Ivan Massagué ... Camilo
KRATKA VSEBINA:
Slastan, a Karadjistan man, is willing to blow himself up aboard a Moscow plane bound for Madrid, but his plan is complicated when, due to a snowstorm, the flight is delayed. Staying in a hotel, the terrorist will have to live with the 332 people who he will kill until the storm ceases, which prevents him from continuing his mission. Slastan knows, speaks and relates to his future victims and begins to wonder if suicide and ending the lives of all these innocent people is really right.
Falling.Skies.2014.S04.SloSub.HDTV.x264-KILLERS

26-09-2014 17:31 naložil Reaper
Sejalci: 0 / Odjemalci: 0 / Velikost: 3.56 GB / Dokončani: 6
Prenesi torrent Poročaj torrent Opis torrenta NFO Trailer
IMDB Rating: 7.3 7.3/10 Zvrst: Drama | Triler | Z.F.
Kategorija: FILMI > HDSD
http://www.imdb.com/title/tt1462059/

FALLING SKIES - SEZONA 04

---------------------------------------------------------------------
TRAILER:

---------------------------------------------------------------------
OSNOVNI PODATKI:
Leto: 2012
Velikost: 10 x 350 mb
Dolžina: 10 x 42 min
Jezik:
Žanr: Drama, ZF, triler
Podnapisi:
iMDb Ratings: 7,3/10 from 57.730 users
Stars: Maxim Knight, Noah Wyle, Drew Roy
----------------------------------------------------------------------
KOLEDAR:
Sezona 4
1.Ghost in the Machine 22.06.2014.
2.The Eye 29.06.2014.
3.Exodus 06.07.2014.
4.Evolve or Die 13.07.2014.
5.Mind Wars 20.07.2014.
6.Door Number Three 27.07.2014.
7.Saturday Night Massacre 03.08.2014.
8.A Thing With Feathers 10.08.2014.
9.Till Death Do Us Part 17.08.2014.
10.Drawing Straws 24.08.2014.
11.Space Oddity (1) 31.08.2014.
12.Shoot The Moon (2) 31.08.2014.
----------------------------------------------------------------------
OPIS:
Opustošenje po invaziji Nezemljanov. V glavni vlogi je Noah Wyle (Urgenca), ki igra profesorja zgodovine Toma Masona, vodjo uporniške skupine 2nd Mass (Mass - Massachusetts), ki mora, medtem ko išče sina, uporabiti vse svoje obsežno znanje vojne zgodovine v praksi, kot eden izmed vodij uporniškega gibanja.
Falling.Skies.2013.S03.SloSub.HDTV.XviD-AFG

Klikni za povečavo!
26-09-2014 17:28 naložil Reaper
Sejalci: 0 / Odjemalci: 0 / Velikost: 3.32 GB / Dokončani: 4
Prenesi torrent Poročaj torrent Opis torrenta NFO Trailer
IMDB Rating: 7.3 7.3/10 Zvrst: Drama | Triler | Z.F.
Kategorija: FILMI > HDTV
http://www.imdb.com/title/tt1462059/

FALLING SKIES - SEZONA 03

---------------------------------------------------------------------
TRAILER:

---------------------------------------------------------------------
OSNOVNI PODATKI:
Leto: 2012
Velikost: 10 x 350 mb
Dolžina: 10 x 42 min
Jezik:
Žanr: Drama, ZF, triler
Podnapisi:
iMDb Ratings: 7,3/10 from 57.730 users
Stars: Maxim Knight, Noah Wyle, Drew Roy
----------------------------------------------------------------------
KOLEDAR:
Sezona 3
1.On Thin Ice 09.06.2013.
2.Collateral Damage 09.06.2013.
3.Badlands 16.06.2013.
4.At All Cost 23.06.2013.
5.Search and Recovery 30.06.2013.
6.Be Silent and Come Out 07.07.2013.
7.The Pickett Line 14.07.2013.
8.Strange Brew 21.07.2013.
9.Journey to Xibalba 28.07.2013.
10.Brazil 04.08.2013.
----------------------------------------------------------------------
OPIS:
Opustošenje po invaziji Nezemljanov. V glavni vlogi je Noah Wyle (Urgenca), ki igra profesorja zgodovine Toma Masona, vodjo uporniške skupine 2nd Mass (Mass - Massachusetts), ki mora, medtem ko išče sina, uporabiti vse svoje obsežno znanje vojne zgodovine v praksi, kot eden izmed vodij uporniškega gibanja.
Falling.Skies.2012.S02.SloSub.HDTV.XviD-AFG

Klikni za povečavo!
26-09-2014 17:26 naložil Reaper
Sejalci: 0 / Odjemalci: 0 / Velikost: 3.34 GB / Dokončani: 2
Prenesi torrent Poročaj torrent Opis torrenta NFO Trailer
IMDB Rating: 7.3 7.3/10 Zvrst: Drama | Triler | Z.F.
Kategorija: FILMI > HDTV
http://www.imdb.com/title/tt1462059/

FALLING SKIES - SEZONA 02

---------------------------------------------------------------------
TRAILER:

---------------------------------------------------------------------
OSNOVNI PODATKI:
Leto: 2012
Velikost: 10 x 350 mb
Dolžina: 10 x 42 min
Jezik:
Žanr: Drama, ZF, triler
Podnapisi:
iMDb Ratings: 7,3/10 from 57.730 users
Stars: Maxim Knight, Noah Wyle, Drew Roy
----------------------------------------------------------------------
KOLEDAR:
Sezona 2
1.Worlds Apart 17.06.2012.
2.Shall We Gather at the River 17.06.2012.
3.Compass 24.06.2012.
4.Young Bloods 01.07.2012.
5.Love and Other Acts of Courage 08.07.2012.
6.Homecoming 15.07.2012.
7.Molon Labe 22.07.2012.
8.Death March 05.08.2012.
9.The Price of Greatness 12.08.2012.
10.A More Perfect Union 19.08.2012.
----------------------------------------------------------------------
OPIS:
Opustošenje po invaziji Nezemljanov. V glavni vlogi je Noah Wyle (Urgenca), ki igra profesorja zgodovine Toma Masona, vodjo uporniške skupine 2nd Mass (Mass - Massachusetts), ki mora, medtem ko išče sina, uporabiti vse svoje obsežno znanje vojne zgodovine v praksi, kot eden izmed vodij uporniškega gibanja.
Falling.Skies.2011.S01.SloSub.HDTV.XviD-ASAP-FQM

Klikni za povečavo!
26-09-2014 17:24 naložil Reaper
Sejalci: 0 / Odjemalci: 0 / Velikost: 3.42 GB / Dokončani: 2
Prenesi torrent Poročaj torrent Opis torrenta NFO Trailer
IMDB Rating: 7.3 7.3/10 Zvrst: Drama | Triler | Z.F.
Kategorija: FILMI > HDTV
http://www.imdb.com/title/tt1462059/

FALLING SKIES - SEZONA 01

--------------------------------------------------------------------
TRAILER:

--------------------------------------------------------------------
OSNOVNI PODATKI:
Leto: 2011
Velikost: 10 x 350 mb
Dolžina: 10 x 42 min
Jezik:
Žanr: Drama, ZF, triler
Podnapisi:
iMDb Ratings: 7,3/10 from 57.730 users
Stars: Maxim Knight, Noah Wyle, Drew Roy
--------------------------------------------------------------------
KOLEDAR:
Sezona 1
1.Live and Learn 19.06.2011.
2.The Armory 19.06.2011.
3.Prisoner of War 26.06.2011.
4.Grace 03.07.2011.
5.Silent Kill 10.07.2011.
6.Sanctuary (1) 17.07.2011.
7.Sanctuary (2) 24.07.2011.
8.What Hides Beneath 31.07.2011.
9.Mutiny 07.08.2011.
10.Eight Hours 07.08.2011.
-------------------------------------------------------------------
OPIS:
Opustošenje po invaziji Nezemljanov. V glavni vlogi je Noah Wyle (Urgenca), ki igra profesorja zgodovine Toma Masona, vodjo uporniške skupine 2nd Mass (Mass - Massachusetts), ki mora, medtem ko išče sina, uporabiti vse svoje obsežno znanje vojne zgodovine v praksi, kot eden izmed vodij uporniškega gibanja.
Sons.of.Anarchy.2014.S07E03.CroSub.DVDRIP-XVID

Klikni za povečavo!
25-09-2014 19:55 naložil Reaper
Sejalci: 0 / Odjemalci: 0 / Velikost: 684.88 MB / Dokončani: 4
Prenesi torrent Poročaj torrent Opis torrenta NFO Trailer
IMDB Rating: 8.7 8.7/10 Zvrst: Drama | Kriminalka
Kategorija: FILMI > WEBRip-1080
http://www.imdb.com/title/tt1124373/

SONS OF ANARCHY - SEZONA 7 - EPIZODA 3

--------------------------------------------------------------------
Trailer:

---------------------------------------------------------------------
OSNOVNI PODATKI:
Leto: 2014
Velikost: 450 mb
Dolžina: 53 min
Jezik:
Žanr: Drama, kriminalka
Podnapisi:
Ratings: 8,7/10 from 116.957 users
Stars: Charlie Hunnam, Katey Sagal, Mark Boone Junior
---------------------------------------------------------------------
Koledar:
1.Black Widower 09.09.2014.
2.Toil and Till 19.09.2014.
3.Playing with Monsters 23.09.2014.
4.Poor Little Lambs 30.09.2014.
5.Some Strange Eruption 07.10.2014.
6.Smoke 'em if You Got 'em 14.10.2014.
7.Greensleeves 21.10.2014.
8.The Separation of Crows 28.10.2014.
9.What A Piece Of Work Is Man 04.11.2014.
...
13.SERIES FINALE
---------------------------------------------------------------------
Opis:
Zgodba o članih moto kluba iz Charminga, izmišljenega mesta v Kaliforniji.
Klub se bavi z raznimi nečednimi posli od prodaje orožja do snemanja porno filmov, potem so tu še težnje po novih in ohranitvi starih območij.
Kot vsak klub imajo tako zaveznike kot nasprotnike. Vozijo predelane Harley Davidsone in redno pridejo navzkriž z rivalskim klubom, ATF, policaji, črnci, nacisti, IRO, kartelom itd.
Osrednji lik je "Jax" Teller (Charlie Hunnam) sprva podpredsednik kluba.
V 7 sezoni za razliko od prejšnjih kjer je klub vozil njegov očim Clay (Ron Pearlman) vodi motoriste Jax ki pa po smrti njegove žene tudi sam postane podvržen nasilju in izgubi vsako voljo, da bi klub opravljal legalne posle....
Vile.2011.SLOSub.BRRip.XviD-DrSi

Klikni za povečavo!
25-09-2014 19:39 naložil Reaper
Sejalci: 0 / Odjemalci: 0 / Velikost: 1.72 GB / Dokončani: 3
Prenesi torrent Poročaj torrent Opis torrenta NFO Trailer
IMDB Rating: 5.0 5.0/10 Zvrst: Grozljivka
Kategorija: FILMI > WEBRip-1080
http://www.imdb.com/title/tt1711018/

VILE - 2011

---------------------------------------------------------------------
TRAILER:

---------------------------------------------------------------------
OSNOVNI PODATKI:
Leto: 2011
Velikost: 1700 mb
Dolžina: 88 min
Jezik:
Žanr: Grozljivka
Podnapisi: ,
iMDb Ratings: 5,0/10 (3.006 glasov)
---------------------------------------------------------------------
OPIS:
Ujeti neznanci se morajo podvreči nizu srhljivo bolečih iger.
Skupina popotnikov ustavi skrivnostni avtoštoparki, ta pa jih omami z uspavalnim plinom.
Zbudijo se ujeti v neznani hiši, v njihova zatilja pa so vgrajene kapsule s kemično snovjo, ki bi povzročile takojšnjo smrt, če bi jih skušali odstraniti. Ugrabiteljica jih na
videoposnetku obvesti o tem, da imajo na voljo 22 ur, da kapsule napolnijo z možgansko tekočino, ki jo telo proizvaja med doživljanjem neznosnih bolečin. V sodelovanju z drugo
skupino nesrečnih poskusnih zajčkov sklenejo sodelovati in vzajemno deliti breme srhljivega doživetja, ki bo od njih zahtevalo mučno trpljenje na meji mogočega.
----------------------------------------------------------------------
Ne priporočam ogleda osebam mlajšim od:
---------------------------------------------------------------------
Sleepy.Hollow.2014.S02E01.SrbSub.HDTV.XviD-FUM

Klikni za povečavo!
25-09-2014 11:47 naložil Reaper
Sejalci: 0 / Odjemalci: 0 / Velikost: 348.23 MB / Dokončani: 3
Prenesi torrent Poročaj torrent Opis torrenta NFO Trailer
IMDB Rating: 7.8 7.8/10 Zvrst: Drama | Skrivnosten | Z.F.
Kategorija: FILMI > HDTV
http://www.imdb.com/title/tt2647544/

SLEEPY HOLLOW - SEZONA 2 - EPIZODA 1

--------------------------------------------------------------------
TRAILER:

--------------------------------------------------------------------
OSNOVNI PODATKI:
Leto: 2014/2015
Velikost: 350 mb
Dolžina: 43 min
Jezik:
Žanr: Avantura, drama, ZF, skrivnosten
Podnapisi: [dejaspo-hvala]
Ratings: 7,8/10 from 29.902 users
Stars: Tom Mison, Nicole Beharie, Orlando Jones
--------------------------------------------------------------------
KOLEDAR:
Sezona 2:
01. Hellfire 22.09.2014.
02. The Kindred 29.09.2014.
03. Root of All Evil 06.10.2014.
04. Go Where I Send Thee 13.10.2014.
05. The Weeping Lady 20.10.2014.
06. And the Abyss Gazes Back 27.10.2014.
07. Deliverance 03.11.2014.
08. Heartless 10.11.2014.
09. Mama 17.11.2014.
10. Magnum Opus 24.11.2014.
...
15. Finale sezone
---------------------------------------------------------------------
OPIS:
Sleepy Hollow je nanizanka, ki govori o Ichabodu Crane in brezglavem jezdecu, ki se po bitki v 18.stoletju znajdeta v sedanjosti.
Ichaboda zaprejo, Brezglavi jezdec eden od štirih jezdecev apokalipse pa nadaljuje z umori.
Policistki, ki mora Ichaboda peljati v umobolnico, ker mu nihče ne verjame da je star 250 let, pa se na srečo ne zdi vse črno na belem.
Ichabod se združi s policistko in odkrije skrivnost, ki seže vse do začetka človeštva..
Ichabod, kateremu je delo učitelja samo krinka, se po stoletjih vrne, da bi se boril za svoje ideale. Ko ne rešuje sveta skuša priti do svoje soproge ujete v prostoru za očiščenje. Z njo lahko komunicira v sanjah...
Under.the.Dome.2014.S02.SloSub.HDTV-XviD-FUM-AFG

Klikni za povečavo!
25-09-2014 11:40 naložil Reaper
Sejalci: 0 / Odjemalci: 0 / Velikost: 4.39 GB / Dokončani: 7
Prenesi torrent Poročaj torrent Opis torrenta NFO Trailer
IMDB Rating: 7.1 7.1/10 Zvrst: Drama | Skrivnosten | Z.F.
Kategorija: FILMI > HDTV
http://www.imdb.com/title/tt1553656/

UNDER THE DOME - SEZONA 2

---------------------------------------------------------------------
TRAILER:

---------------------------------------------------------------------
OSNOVNI PODATKI:
Leto: 2014
Velikost: 13 x 350 mb
Dolžina: 13 x 42 min
Jezik:
Žanr: Drama, skrivnostni, ZF
Podnapisi: Slovenski [jane,tonika90-hvala], Hrvaški epizoda 13 [drazenrobijas-hvala]
iMDb Ratings: 7,1/10 from 53.661 users
Stars: Mike Vogel, Rachelle Lefevre, Alexander Koch
----------------------------------------------------------------------
Sezona 2
01.Heads Will Roll 30.06.2014.
02.Infestation 07.07.2014.
03.Force Majeure 14.07.2014.
04.Revelation 21.07.2014.
05.Reconciliation 28.07.2014.
06.In the Dark 04.08.2014.
07.Going Home 11.08.2014.
08.Awakening 18.08.2014.
09.The Red Door 25.08.2014.
10.The Fall 01.09.2014.
11.Black Ice 08.09.2014.
12.Turn 15.09.2014.
13.Go Now - Finale sezone 22.09.2014.
-----------------------------------------------------------------------
OPIS:
Serija govori o prebivalcih mesteca Chester's Mill, ki jih je velikanska, prosojna in neuničljiva kupola nenadoma odrezala od sveta.
Kupola ima neverjetno moč, odporna tudi na najmočnejše orožje, letala se pri stiku z njo razletijo. Ljudje v tem mestu so zaradi kupole ostali ločeni od ljudi v sosednjih mestih.
Nišče ne razume zasnove te skrivnostne ograje in tega ali bo kdaj sploh izginila.
Del Barbara, veteran vojne v Iraku, zdaj kuhar se bo združil z nekaj prebivalci mesta...
True.Detective.2014.S01.SloSub.HDTV.XviD-AFG

Klikni za povečavo!
25-09-2014 11:37 naložil Reaper
Sejalci: 0 / Odjemalci: 0 / Velikost: 3.65 GB / Dokončani: 2
Prenesi torrent Poročaj torrent Opis torrenta NFO Trailer
IMDB Rating: 9.3 9.3/10 Zvrst: Drama | Kriminalka | Skrivnosten
Kategorija: FILMI > HDTV
http://www.imdb.com/title/tt2356777/

TRUE DETECTIVE - SEZONA 01

---------------------------------------------------------------------
TRAILER:

---------------------------------------------------------------------
OSNOVNI PODATKI:
Leto: 2014
Velikost: 8 x 350 mb
Dolžina: 8 x 55 min
Jezik:
Žanr: Kriminalka, drama, skrivnostni
Podnapisi: Slovenski
iMDb Ratings: 9,3/10 from 155.502 users
Stars: Matthew McConaughey, Woody Harrelson, Michelle Monaghan
--------------------------------------------------------------------
KOLEDAR:
1.The Long Bright Dark 12.01.2014
2.Seeing Things 19.01.2014.
3.The Locked Room 26.01.2014.
4.Who Goes There 09.02.2014.
5.The Secret Fate of All Life 16.02.2014.
6.Haunted Houses 23.02.2014.
7.After You've Gone 02.03.2014.
8.Form and Void 09.03.2014.
-------------------------------------------------------------------
OPIS:
Glavni figuri sta detektiva Rast Kol in Martin Hart.
Leta 2012 se v Luziani ponovno odpira primer serijskih umorov iz leta 1995. Detektiva sta se spoznala pred 17 leti ko se je preiskava začela in od tedaj skupaj lovita morilca.
Zgodba se odvija v sedanjem času in v sredini 90 let.
Super.Buddies.2013 SloSubs.720p.BluRay.x264-IGUANA

Klikni za povečavo!
24-09-2014 12:11 naložil Ziva
Sejalci: 0 / Odjemalci: 0 / Velikost: 3.27 GB / Dokončani: 8
Prenesi torrent Poročaj torrent Opis torrenta NFO Trailer
IMDB Rating: 4.6 4.6/10 Zvrst: Družinski
Kategorija: FILMI > WEBRip-720
http://www.imdb.com/title/tt2999390/



INFO:
Super Buddies 2013 720p BluRay x264 IGUANA
Jezik: English
Trajanje : 1hr 20mn | 720p BluRay |
Slika : 1280 x 720 | Matroska |
Velikost: 3.27 GB
Zvrst: Družinski
Podnapisi : slovenski

IGRAJO:
Trey Loney ... Bartleby Livingstone
John Ratzenberger ... Marvin 'Gramps' Livingstone
Michael Teigen ... Sheriff Dan
Sam Adler ... Billy
Jonathan Morgan Heit ... Pete
Darien Provost ... Sam

KRATKA VSEBINA:
Pet mladičev s super-pasjimi močmi se upre vesoljskemu nasilnežu s sposobnostjo spreminjanja oblike, ki grozi Zemlji. Dlaka leti na vse strani, ko se v Disneyjevi pustolovščini rodi nov zarod super-junakov. Običajen dan na farmi Fernfield se spremeni v izjemnega, potem ko Budderball, Mudbud, B-Dawg, Buddha in Rosebud odkrijejo skrivnostne prstane, ki vsakemu od njih podelijo super-pasje moči. Pet mladičev se tako upre vesoljskemu nasilnežu s sposobnostjo spreminjanja oblike, ki grozi Zemlji. Jim bo to uspelo, ne da bi razkrili svoje skrivne identitete?

Outlander.2014.S01E07.SloSub.HDTV.XviD-FUM

Klikni za povečavo!
24-09-2014 06:18 naložil Reaper
Sejalci: 0 / Odjemalci: 0 / Velikost: 448.17 MB / Dokončani: 3
Prenesi torrent Poročaj torrent Opis torrenta NFO Trailer
IMDB Rating: 8.9 8.9/10 Zvrst: Drama | Romantični | Z.F.
Kategorija: FILMI > HDTV
http://www.imdb.com/title/tt3006802/

OUTLANDER - SEZONA 1 - EPIZODA 7

--------------------------------------------------------------------
TRAILER:

--------------------------------------------------------------------
OSNOVNI PODATKI:
Leto: 2014
Velikost: 16 x 450 mb
Dolžina: 16 x 60 min
Jezik:
Žanr: Drama, romanca, ZF
Podnapisi: Slovenski (mony3491) hvala
Ratings: 8,8/10 from 10.474 users
Stars: Russell Hodgkinson, Nat Zang, DJ Qualls
Stars: Caitriona Balfe, Sam Heughan, Graham McTavish
--------------------------------------------------------------------
KOLEDAR:
01.Sassenach 09.08.2014.
02.Castle Leoch 16.08.2014.
03.The Way Out 23.08.2014.
04.The Gathering 30.08.2014.
05.Rent 06.09.2014.
06.The Garrison Commander 13.09.2014.
07.The Wedding 20.09.2014.
08.Both Sides Now 27.09.2014.
...
16.Finale sezone
----------------------------------------------------------------------
OPIS:
Claire Randall, poročena medicinska sestra dela v vojski leta 1945. na skrivnosten način se vrne v leto 1743 v nek čuden svet v katerem je njeno življenje v nevarnosti.
Prisiljena je oženiti se z Jamiem romantičnim kavalirskim škotskim bojevnikom. Med njima se vname strast ki lomi njeno srce med dvema popolnoma različnima človekoma in dvema različnima živlenjima.
Gotham.2014.S01E01.SloSub.HDTV.XviD-AFG

Klikni za povečavo!
23-09-2014 20:53 naložil Reaper
Sejalci: 0 / Odjemalci: 0 / Velikost: 377.87 MB / Dokončani: 4
Prenesi torrent Poročaj torrent Opis torrenta NFO Trailer
IMDB Rating: 7.0 7.0/10 Zvrst: Akcija | Drama | Kriminalka | Triler | Z.F.
Kategorija: FILMI > HDTV
http://www.imdb.com/title/tt3079768/

Država: ZDA
Leto: 2014
Velikost: 350 mb
Dolžina: 43 min
Jezik:
Žanr: Akcija, drama, ZF, triler, kriminalka
Podnapisi: [avtor:nejc36-hvala]
Ratings: 10/10 from 101 users
Stars: Ben McKenzie, Donal Logue, Jada Pinkett Smith
URL: http://www.imdb.com/title/tt3079768/
SEZONA 1:
01. Pilot 22.09.2014.
02. Selina Kyle 29.09.2014.
03. The Balloonman 06.10.2014.
04. Arkham 13.10.2014.
...
13
Serija spremlja borbo proti kriminalcem v Gotham Cityju v letih pred pojavom Batmena.
Zgodba se vrti okrog mladega detektiva Jamesa Gordona, začevši z preizskavo umorov Thomasa in Marthe Wayne.
V seriji se Gordon sreča z nekaterimi že znanimi kriminalci (Fish Mooney, Oswald Cobblepot / Penguin), spremlja pa tudi zgodbe likov ki bodo pozneje postali: Batman, Riddler, Catwoman, Two-Face, Joker i Poison Ivy...
The.Strain.2014.S01E11.CroSub.HDTV.XviD-FUM

Klikni za povečavo!
23-09-2014 19:06 naložil Reaper
Sejalci: 0 / Odjemalci: 0 / Velikost: 347.89 MB / Dokončani: 2
Prenesi torrent Poročaj torrent Opis torrenta NFO Trailer
IMDB Rating: 8.0 8.0/10 Zvrst: Drama | Grozljivka | Triler
Kategorija: FILMI > HDTV
http://www.imdb.com/title/tt2654620/

THE STRAIN - SEZONA 1 - EPIZODE 11

---------------------------------------------------------------------
TRAILER:

---------------------------------------------------------------------
OSNOVNI PODATKI:
Leto: 2014
Velikost: 450 mb
Dolžina: 43 min
Jezik:
Žanr: Drama, grozljivka, triler
Podnapisi:
Ratings: 8,1/10 from 18.573 users
Stars: Corey Stoll, David Bradley, Mía Maestro
---------------------------------------------------------------------
KOLEDAR:
01. Night Zero 13.07.2014.
02. The Box 20.07.2014.
03. Gone Smooth 27.07.2014.
04. It's Not for Everyone 03.08.2014.
05. Runaways 10.08.2014.
06. Occultation 17.08.2014.
07. For Services Rendered 24.08.2014.
08. Creatures of the Night 07.09.2014.
09. The Disappeared 14.09.2014.
10. Loved Ones 21.09.2014.
11. The Third Rail 28.09.2014.
12. Last Rites 05.10.2014.
13. The Master - Finale sezone 12.10.2014.
--------------------------------------------------------------------
OPIS:
Boeing 777 pristaja na letališču JFK ob pristanku na asfaltni površini nenadoma ugasne. Vsa okna so zastrta, luči ugasnjene.
Komunikacijske povezave na vseh kanalih so odpovedale. Delavci letališča ne najdejo vzroka temu ampak vseeno se odločijo, da bodo poklicali Center za nadzor nalezljivih bolezni.
Dr. Ephraim Eph Goodweather vodja projekta kanarček s ekipo za hitro posredovanje ki raziskuje biološke nevarnosti odgovori na poziv in se vkrca v letalo.
To kar ugotovi na letalu mu požene strah v kosti...
Space.Station.76.2014.SRBSubs.HDRIP.x264.AC3-MAJESTIC

Klikni za povečavo!
22-09-2014 15:22 naložil ViHaR
Sejalci: 0 / Odjemalci: 0 / Velikost: 1.05 GB / Dokončani: 4
Prenesi torrent Poročaj torrent Opis torrenta NFO Trailer
IMDB Rating: 5.3 5.3/10 Zvrst: Komedija | Z.F.
Kategorija: FILMI > HDRip
http://www.imdb.com/title/tt2369317/



INFO:
Source...............: Space.Station.76.2014.720p.WEB-DL.x264.AC3-EVO
Container............: MKV
Length...............: 95 minutes
Size.................: 1.05 GiB
Total Bitrate........: 1 588 Kbps
Genre................: Comedy | Drama | Sci-Fi
Audio Info
Codec................: AC-3
Bitrate..............: 384 Kbps
kHz/bit..............: 48.0 KHz / 16 bits
Channels.............: 6
Language.............: ENGLISH
Subtitles............: Srbski (Lat.)
Video Info
Codec................: x264
Resolution...........: 720x304
Aspect Ratio.........: 2.35:1
Bitrate..............: 1 200 Kbps
Framerate............: 23.976 FPS

IGRAJO:
Patrick Wilson ... Captain Glenn
Liv Tyler ... Jessica
Marisa Coughlan ... Misty
Matt Bomer ... Ted
Jerry O'Connell ... Steve
Kylie Rogers ... Sunshine
Kali Rocha ... Donna
Victor Togunde ... James
Sam Pancake ... Saul
Michael Stoyanov ... Dr. Bot
Katherine Ann McGregor ... Janice
Susan Currie ... Steves Mother
Keir Dullea ... Mr. Marlowe
Ryan Gaul ... Chuck
Melodi Hallenbeck ... Herself

KRATKA VSEBINA:
A 1970s version of the future, where personalities and asteroids collide.


X-Men.Days.of.Future.Past.2014.HD2DVD.DVDR-Bojan026

Klikni za povečavo!
22-09-2014 14:55 naložil ViHaR
Sejalci: 0 / Odjemalci: 0 / Velikost: 4.37 GB / Dokončani: 10
Prenesi torrent Poročaj torrent Opis torrenta NFO Trailer
IMDB Rating: 8.3 8.3/10 Zvrst: Akcija | Z.F.
Kategorija: FILMI > DVDRip
http://www.imdb.com/title/tt1877832/



INFO:
DVD Name.............................: X-Men.Days.of.Future.Past.2014.HD2DVD.DVDR-Bojan026
Source...............................: HD + DVD
DVD Size.............................: 4.37 GB
runtime..............................: 130 mins
region code..........................: Free
Menu.................................: Yes, edit by Bojan026
Extra................................: No
Video Info:
TV system............................: NTSC
Resolution.............................: 720x480
Aspect ratio.........................: 16:9
bitrate..............................: 4194
Frame rate...........................: 29.970
Number of subtitles..................: 3
Subtitle language/s..................: Croatian(kelopei), Serbian(Bambula), Slovenian(MaStr)
Audio Info:
Audio coding mode.......................: AC3 5.1
Bitrate.................................: (AC3 448kbps)
Number of Audio stream...........: 1
Audio stream language/s.................: English

IGRAJO:
Hugh Jackman ... Logan / Wolverine
James McAvoy ... Charles Xavier
Michael Fassbender ... Erik Lehnsherr
Jennifer Lawrence ... Raven / Mystique
Halle Berry ... Storm
Nicholas Hoult ... Hank / Beast
Anna Paquin ... Rogue
Ellen Page ... Kitty Pryde

KRATKA VSEBINA:
V nadaljevanju sage o konfliktu med ljudmi in mutanti, se obe strani znajdeta pred popolnim uničenjem, ko vojska izgubi nadzor nad uničevalnimi stroji, ki naj bi pokončali mutante. Da bi preprečili popolno uničenje človeštva, Profesor X in Magneto združita moči in v preteklost pošljeta Wolverina, da bi mlade mutante usmeril na pravo pot in tako preprečil usodni konec. Toda Wolverine kmalu naleti na težave, saj mladi Profesor X ne premore zanj značilne modrosti, vročekrvni Magneto pa hrepeni zgolj po maščevanju. Kljub vsemu je Wolverine odločen, da ne bo dopustil ponovitve uničujoče prihodnosti.
The Playroom 2013 SloSubs WEBRip XviD ETRG

Klikni za povečavo!
22-09-2014 14:29 naložil ViHaR
Sejalci: 0 / Odjemalci: 0 / Velikost: 705.91 MB / Dokončani: 0
Prenesi torrent Poročaj torrent Opis torrenta NFO Trailer
IMDB Rating: 5.2 5.2/10 Zvrst: Drama
Kategorija: FILMI > WEBRip
http://www.imdb.com/title/tt1815998/


INFO:
The Playroom 2013 WEBRip XviD ETRG
Jezik: English
Trajanje : 1hr 22mn | WEBRip |
Slika : 640 x 352 | AVI |
Velikost: 698 MB
Zvrst: Drama
Podnapisi: slovenski

IGRAJO:
Ian Veteto ... Sam Cantwell
Alexandra Doke ... Janie Cantwell
Jonathon McClendon ... Christian Cantwell
Olivia Harris ... Maggie Cantwell
Cody Linley ... Ryan
Molly Parker ... Donna Cantwell

KRATKA VSEBINA:
V sedemdesetih letih si v ameriškem predmestju Maggie ter njeni mlajši bratje in sestre vsak večer na podstrešju pripovedujejo zgodbice. Spodaj, kjer njihovi starši zabavajo goste, se v alkoholni omami razkrivajo resnice, na površje prihajajo laži in izdaje. Film odlikujejo izjemne igralske predstave Johna Hawkesa, Molly Parker in mlade nadarjene igralske zasedbe. Drugi celovečerec režiserke Julie Dyer prinaša resnično sliko, ki se skriva za pročeljem na videz popolne družine.

Heavenly.Sword.2014.SLOSubs.BRRip.XviD-DrSi

Klikni za povečavo!
22-09-2014 14:16 naložil ViHaR
Sejalci: 0 / Odjemalci: 0 / Velikost: 1.7 GB / Dokončani: 5
Prenesi torrent Poročaj torrent Opis torrenta NFO Trailer
IMDB Rating: 5.1 5.1/10 Zvrst: Akcija | Animiran film | Pustolovski
Kategorija: FILMI > BRRip
http://www.imdb.com/title/tt2006753/



INFO:
Naziv: Heavenly.Sword.2014.SLOSubs.BRRip.XviD-DrSi
Source: Heavenly.Sword.2014.720p.BluRay.x264-SADPANDA
Leto izida .........: 2014
Velikost ...........: 1,70 GB
Dolžina ............: 87 Minut
Video .................: 2356 Kbps | 720x400 | 23,976 fps
Zvok .................: Dolby Digital AC3 5.1 @ 448 Kbps
Kodek.................: XviD
Država .............: ZDA
Zvrst ................: Animirani | Akcija | Pustolovski | Fantazijski
Jezik ................: Angleški
Podnapisi .........: Slovenski
Prevod in priredba: Rešo
Tehnična obdelava: DVD Rippers Slovenija
Režija.........: Gun Ho Jang
Scenarij.......: Todd Farmer

IGRAJO:
Anna Torv ... Nariko (voice)
Thomas Jane ... Loki (voice)
Alfred Molina ... Bohan (voice)
Will Spagnola ... (voice)

KRATKA VSEBINA:
Dramatična zgodba maščevanja govori o Nariko, vročekrvni rdečelasi junakinji na poti maščevanja
nad napadalnim kraljem in njegovo vojsko.
Animirani film je posnet po istoimenski PlayStation 3 igri.
Zgodba se vrti okoli nebeškega meča (Heavenly Sword), ki je nekoč pripadal mogočnemu božanstvu.Če ga uporabi navaden smrtnik, mu izpije življenjsko moč in ga ubije v nekaj urah. Ko napadalni kralj uniči bojevniški klan, ki varuje nebeški meč, hčerka voditelja klana Nariko vzame meč v obupnem boju za preživetje. Nariko mora sedaj plačati najvišjo ceno, saj se odpravi na zadnji maščevalni pohod nad kralja in njegovo vojsko, preden njeno življenje ugasne…
Casting.Couch.2013.CROSubs.UNRATED.WEBRip.XviD-juggs

Klikni za povečavo!
22-09-2014 14:06 naložil ViHaR
Sejalci: 0 / Odjemalci: 0 / Velikost: 700.36 MB / Dokončani: 2
Prenesi torrent Poročaj torrent Opis torrenta NFO Trailer
IMDB Rating: 5.1 5.1/10 Zvrst: Komedija
Kategorija: FILMI > WEBRip
http://www.imdb.com/title/tt2313189/



INFO:
Naziv........:Casting.Couch.2013.CROSubs.UNRATED.WEBRip.XviD-juggs
Source......:WEB-DL
Velikost....:700 MB
Dolžina.....:1h 34min
Leto..........:2013
Slika.........:640x352 | 911 Kbps | 23.976 fps
Zvok.........:128 Kbps | MP3
Kodek.......:XviD
Država......:ZDA
Jezik.........:Angleški
Zvrst..........:Komedija
Podnapisi..:HRVAŠKI
Režija.......:Jason Lockhart
Scenarij....:Jason Lockhart

IGRAJO:
Justin Smith.....Justin
Jessica Rose.....Alex
Mayra Leal.....Dallas
David Lengel.....Ben
Adam Loyd.....Austin
Kelly Kemp.....Katie
Amber Day.....Bella
Chloe Potts.....Piper
Erica Jenkins.....Taylor
Robert Mitchell.....Ross
Kayla Collins.....Chelsea
Joey Stafura.....Johnson
Ricardo Herrera.....Ryan


KRATKA VSEBINA:
Desperate to meet new girls, six down-on-their-luck guys come up with the ultimate plan to hook up - cast a fake movie. When tons of hot chicks show up for the audition, it's a matter of who's willing to go the farthest to get the part! Packed with enough crude humor and sexy girls for a dozen movies, Casting Couch is a hilarious scam that's about to get real!
Hell.on.Wheels.2014.S04E08.CroSub.HDTV.XviD-FUM

Klikni za povečavo!
22-09-2014 13:31 naložil Reaper
Sejalci: 0 / Odjemalci: 0 / Velikost: 348.88 MB / Dokončani: 3
Prenesi torrent Poročaj torrent Opis torrenta NFO Trailer
IMDB Rating: 8.3 8.3/10 Zvrst: Drama
Kategorija: FILMI > HDTV
http://www.imdb.com/title/tt1699748/

Hell on Wheels - 2014 - sezona 4 epizoda 8

---------------------------------------------------------------------
Trailer:

---------------------------------------------------------------------
Država: ZDA
Leto: 2014
Velikost: 0,348 GB
Dolžina: 42 min
Jezik:
Žanr: Drama, vestern
Podnapisi:
iMDb Ratings: 8,3/10 from 27.138 users
Stars: Anson Mount, Colm Meaney, Phil Burke
---------------------------------------------------------------------
Koledar:
01. The Elusive Eden 02.08.2014.
02. Escape From the Garden 09.08.2014.
03. Chicken Hill 16.08.2014.
04. Reckoning 23.08.2014.
05. Life's a Mystery 30.08.2014.
06. Bear Man 06.09.2014.
07. Elam Ferguson 13.09.2014.
08. Under Color of Law 20.09.2014.
09. TBA 27.09.2014.
10. TBA 04.10.2014.
11. TBA
12. TBA
13. Season Finale
---------------------------------------------------------------------
Opis:
Šesdeseta leta 19 stoletja, glavni lik Cullen Bohannan bivši vojak vojske konfederacije išče vojake odgovorne za smrt njegove žene..
Pot ga vodi do mesta Hell on Wheels kjer se sreča z gradnjo medcelinske železnice. Serija prikazuje koruptivnost vladnih agencij in pohlep kot tudi vse težave pri katerih se srečujejo ob gradnji železniške proge.
Zgodba se prepleta tudi z nedavno osvobojenimi južno ameriškimi sužnji...
Under.the.Dome.2013.S01.SloSub.HDTV-XviD-AFG

Klikni za povečavo!
22-09-2014 13:20 naložil Reaper
Sejalci: 0 / Odjemalci: 0 / Velikost: 4.31 GB / Dokončani: 5
Prenesi torrent Poročaj torrent Opis torrenta NFO Trailer
IMDB Rating: 7.1 7.1/10 Zvrst: Drama | Skrivnosten | Z.F.
Kategorija: FILMI > HDTV
http://www.imdb.com/title/tt1553656/

UNDER THE DOME - SEZONA 1

---------------------------------------------------------------------
TRAILER:

---------------------------------------------------------------------
OSNOVNI PODATKI:
Leto: 2013
Velikost: 13 x 350 mb
Dolžina: 13 x 42 min
Jezik:
Žanr: Drama, skrivnostni, ZF
Podnapisi: Slovenski [jane, rozaursi-hvala]
iMDb Ratings: 7,1/10 from 53.661 users
Stars: Mike Vogel, Rachelle Lefevre, Alexander Koch
----------------------------------------------------------------------
Sezona 1, Epizode 01-13
----------------------------------------------------------------------
OPIS:
SerijA govori o prebivalcih mesteca Chester's Mill, ki jih je velikanska, prosojna in neuničljiva kupola nenadoma odrezala od sveta.
Kupola ima neverjetno moč, odporna tudi na najmočnejše orožje, letala se pri stiku z njo razletijo. Ljudje v tem mestu so zaradi kupole ostali ločeni od ljudi v sosednjih mestih.
Nihče ne razume zasnove te skrivnostne ograje in tega ali bo kdaj sploh izginila.
Del Barbara, veteran vojne v Iraku, zdaj kuhar se bo združil z nekaj prebivalci mesta...
Dominion.2014.S01.SloSub.HDTV XviD-FUM

Klikni za povečavo!
22-09-2014 13:00 naložil Reaper
Sejalci: 0 / Odjemalci: 0 / Velikost: 2.99 GB / Dokončani: 0
Prenesi torrent Poročaj torrent Opis torrenta NFO Trailer
IMDB Rating: 7.0 7.0/10 Zvrst: Akcija | Drama | Z.F.
Kategorija: FILMI > HDTV
http://www.imdb.com/title/tt3079768/

DOMINION - SEZONA 1

---------------------------------------------------------------------
TRAILER:

---------------------------------------------------------------------
OSNOVNI PODATKI:
Leto: 2014
Velikost: 8 x 350 mb
Dolžina: 8 x 41 min
Jezik:
Žanr: Akcija, drama, ZF
Podnapisi: Slovenski
iMDb Ratings: 7,0/10 from 8.995 users
Stars: Christopher Egan, Tom Wisdom, Roxanne McKee
----------------------------------------------------------------------
KOLEDAR:
Sezona 1:
1.Pilot 19.06.2014.
2.Godspeed 26.06.2014.
3.Broken Places 03.07.2014.
4.The Flood 13.07.2014.10.07.2014.
5.Something Borrowed 17.07.2014.
6.Black Eyes Blue 24.07.2014.
7.Ouroburos 31.07.2014.
8.Beware Those Closest To You 07.08.2014.
------------------------------------------------------------------------
OPIS:
Zdoba temelji na filmu Legia iz leta 2010. Dominion je epska nadnaravna drama umeščena v 25 leto po apokalipsi ko vojska niže rangiranih angelov zbranih okrog arhangela Gabriela stopi v vojno s človeštvo z namenom, da jih zasužnji.
Arhangel Michael so obrne proti svoji vrsti in se priključi ljudem pri boju zoper Gabriela.
Iz pepela so zrasla po 25 letih bitk nova utrjena dobro varovana mesta mesta, ki varujejo ostanek človeštva pred zunanjim sovražnikom...
The.Homesman.2014.SLOSubs.1080p.BluRay.x264-YIFY

Klikni za povečavo!
22-09-2014 12:41 naložil Ziva
Sejalci: 0 / Odjemalci: 0 / Velikost: 1.85 GB / Dokončani: 2
Prenesi torrent Poročaj torrent Opis torrenta NFO Trailer
IMDB Rating: 6.9 6.9/10 Zvrst: Drama | Vestern
Kategorija: FILMI > WEBRip-1080
http://www.imdb.com/title/tt2398231/



INFO:
Zvrst: Drama | Western
Size: 1.85 GB
Quality: 1080p
Resolution: 1920x816
Frame Rate: 24 fps
Jezik : English
Podnapisi: Slovenski (BOLKO)
Trajanje: 2hr 2 min
IGRAJO:
Tommy Lee Jones.....George Briggs
Hilary Swank......Mary Bee Cuddy
Grace Gummer......Arabella Sours
Miranda Otto......Theoline Belknapp
Sonja Richter.....Gro Svendsen
KRATKA VSEBINA:
A claim jumper and a pioneer woman team up to escort three insane women from Nebraska to Iowa.
The.Suspect.2013.CroSub.BRRip.XViD-ETRG

Klikni za povečavo!
21-09-2014 17:28 naložil Reaper
Sejalci: 0 / Odjemalci: 0 / Velikost: 699.72 MB / Dokončani: 4
Prenesi torrent Poročaj torrent Opis torrenta NFO Trailer
IMDB Rating: 5.6 5.6/10 Zvrst: Triler
Kategorija: FILMI > BRRip
http://www.imdb.com/title/tt2073121/

THE SUSPECT - 2013

---------------------------------------------------------------------
TRAILER:

---------------------------------------------------------------------
OSNOVNI PODATKI:
Leto: 2013
Velikost: 700 mb
Dolžina: 97 min
Jezik:
Žanr: Triler
Podnapisi:
iMDB Ratings: 5,7/10 from 907 users
Stars: Mekhi Phifer, William Sadler, Sterling K. Brown
---------------------------------------------------------------------
OPIS:
Afroameriška družboslovca se predstavljata kot roparja bank z namenom razumevanja vpliva rasne dinamike na kazenski pregon v manjših mestih.
Kmalu ugotovita, da se ne odvija vse po njunih načrtih.