A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z
0-9
Super.Buddies.2013 SloSubs.720p.BluRay.x264-IGUANA

Klikni za povečavo!
24-09-2014 12:11 naložil Ziva
Sejalci: 0 / Odjemalci: 0 / Velikost: 3.27 GB / Dokončani: 8
Prenesi torrent Poročaj torrent Opis torrenta NFO Trailer
IMDB Rating: 4.6 4.6/10 Zvrst: Družinski
Kategorija: FILMI > WEBRip-720
http://www.imdb.com/title/tt2999390/



INFO:
Super Buddies 2013 720p BluRay x264 IGUANA
Jezik: English
Trajanje : 1hr 20mn | 720p BluRay |
Slika : 1280 x 720 | Matroska |
Velikost: 3.27 GB
Zvrst: Družinski
Podnapisi : slovenski

IGRAJO:
Trey Loney ... Bartleby Livingstone
John Ratzenberger ... Marvin 'Gramps' Livingstone
Michael Teigen ... Sheriff Dan
Sam Adler ... Billy
Jonathan Morgan Heit ... Pete
Darien Provost ... Sam

KRATKA VSEBINA:
Pet mladičev s super-pasjimi močmi se upre vesoljskemu nasilnežu s sposobnostjo spreminjanja oblike, ki grozi Zemlji. Dlaka leti na vse strani, ko se v Disneyjevi pustolovščini rodi nov zarod super-junakov. Običajen dan na farmi Fernfield se spremeni v izjemnega, potem ko Budderball, Mudbud, B-Dawg, Buddha in Rosebud odkrijejo skrivnostne prstane, ki vsakemu od njih podelijo super-pasje moči. Pet mladičev se tako upre vesoljskemu nasilnežu s sposobnostjo spreminjanja oblike, ki grozi Zemlji. Jim bo to uspelo, ne da bi razkrili svoje skrivne identitete?

Outlander.2014.S01E07.SloSub.HDTV.XviD-FUM

Klikni za povečavo!
24-09-2014 06:18 naložil Reaper
Sejalci: 0 / Odjemalci: 0 / Velikost: 448.17 MB / Dokončani: 3
Prenesi torrent Poročaj torrent Opis torrenta NFO Trailer
IMDB Rating: 8.9 8.9/10 Zvrst: Drama | Romantični | Z.F.
Kategorija: FILMI > HDTV
http://www.imdb.com/title/tt3006802/

OUTLANDER - SEZONA 1 - EPIZODA 7

--------------------------------------------------------------------
TRAILER:

--------------------------------------------------------------------
OSNOVNI PODATKI:
Leto: 2014
Velikost: 16 x 450 mb
Dolžina: 16 x 60 min
Jezik:
Žanr: Drama, romanca, ZF
Podnapisi: Slovenski (mony3491) hvala
Ratings: 8,8/10 from 10.474 users
Stars: Russell Hodgkinson, Nat Zang, DJ Qualls
Stars: Caitriona Balfe, Sam Heughan, Graham McTavish
--------------------------------------------------------------------
KOLEDAR:
01.Sassenach 09.08.2014.
02.Castle Leoch 16.08.2014.
03.The Way Out 23.08.2014.
04.The Gathering 30.08.2014.
05.Rent 06.09.2014.
06.The Garrison Commander 13.09.2014.
07.The Wedding 20.09.2014.
08.Both Sides Now 27.09.2014.
...
16.Finale sezone
----------------------------------------------------------------------
OPIS:
Claire Randall, poročena medicinska sestra dela v vojski leta 1945. na skrivnosten način se vrne v leto 1743 v nek čuden svet v katerem je njeno življenje v nevarnosti.
Prisiljena je oženiti se z Jamiem romantičnim kavalirskim škotskim bojevnikom. Med njima se vname strast ki lomi njeno srce med dvema popolnoma različnima človekoma in dvema različnima živlenjima.
Gotham.2014.S01E01.SloSub.HDTV.XviD-AFG

Klikni za povečavo!
23-09-2014 20:53 naložil Reaper
Sejalci: 0 / Odjemalci: 0 / Velikost: 377.87 MB / Dokončani: 4
Prenesi torrent Poročaj torrent Opis torrenta NFO Trailer
IMDB Rating: 7.0 7.0/10 Zvrst: Akcija | Drama | Kriminalka | Triler | Z.F.
Kategorija: FILMI > HDTV
http://www.imdb.com/title/tt3079768/

Država: ZDA
Leto: 2014
Velikost: 350 mb
Dolžina: 43 min
Jezik:
Žanr: Akcija, drama, ZF, triler, kriminalka
Podnapisi: [avtor:nejc36-hvala]
Ratings: 10/10 from 101 users
Stars: Ben McKenzie, Donal Logue, Jada Pinkett Smith
URL: http://www.imdb.com/title/tt3079768/
SEZONA 1:
01. Pilot 22.09.2014.
02. Selina Kyle 29.09.2014.
03. The Balloonman 06.10.2014.
04. Arkham 13.10.2014.
...
13
Serija spremlja borbo proti kriminalcem v Gotham Cityju v letih pred pojavom Batmena.
Zgodba se vrti okrog mladega detektiva Jamesa Gordona, začevši z preizskavo umorov Thomasa in Marthe Wayne.
V seriji se Gordon sreča z nekaterimi že znanimi kriminalci (Fish Mooney, Oswald Cobblepot / Penguin), spremlja pa tudi zgodbe likov ki bodo pozneje postali: Batman, Riddler, Catwoman, Two-Face, Joker i Poison Ivy...
The.Strain.2014.S01E11.CroSub.HDTV.XviD-FUM

Klikni za povečavo!
23-09-2014 19:06 naložil Reaper
Sejalci: 0 / Odjemalci: 0 / Velikost: 347.89 MB / Dokončani: 2
Prenesi torrent Poročaj torrent Opis torrenta NFO Trailer
IMDB Rating: 8.0 8.0/10 Zvrst: Drama | Grozljivka | Triler
Kategorija: FILMI > HDTV
http://www.imdb.com/title/tt2654620/

THE STRAIN - SEZONA 1 - EPIZODE 11

---------------------------------------------------------------------
TRAILER:

---------------------------------------------------------------------
OSNOVNI PODATKI:
Leto: 2014
Velikost: 450 mb
Dolžina: 43 min
Jezik:
Žanr: Drama, grozljivka, triler
Podnapisi:
Ratings: 8,1/10 from 18.573 users
Stars: Corey Stoll, David Bradley, Mía Maestro
---------------------------------------------------------------------
KOLEDAR:
01. Night Zero 13.07.2014.
02. The Box 20.07.2014.
03. Gone Smooth 27.07.2014.
04. It's Not for Everyone 03.08.2014.
05. Runaways 10.08.2014.
06. Occultation 17.08.2014.
07. For Services Rendered 24.08.2014.
08. Creatures of the Night 07.09.2014.
09. The Disappeared 14.09.2014.
10. Loved Ones 21.09.2014.
11. The Third Rail 28.09.2014.
12. Last Rites 05.10.2014.
13. The Troll - Finale sezone 12.10.2014.
--------------------------------------------------------------------
OPIS:
Boeing 777 pristaja na letališču JFK ob pristanku na asfaltni površini nenadoma ugasne. Vsa okna so zastrta, luči ugasnjene.
Komunikacijske povezave na vseh kanalih so odpovedale. Delavci letališča ne najdejo vzroka temu ampak vseeno se odločijo, da bodo poklicali Center za nadzor nalezljivih bolezni.
Dr. Ephraim Eph Goodweather vodja projekta kanarček s ekipo za hitro posredovanje ki raziskuje biološke nevarnosti odgovori na poziv in se vkrca v letalo.
To kar ugotovi na letalu mu požene strah v kosti...
Space.Station.76.2014.SRBSubs.HDRIP.x264.AC3-MAJESTIC

Klikni za povečavo!
22-09-2014 15:22 naložil ViHaR
Sejalci: 0 / Odjemalci: 0 / Velikost: 1.05 GB / Dokončani: 4
Prenesi torrent Poročaj torrent Opis torrenta NFO Trailer
IMDB Rating: 5.3 5.3/10 Zvrst: Komedija | Z.F.
Kategorija: FILMI > HDRip
http://www.imdb.com/title/tt2369317/



INFO:
Source...............: Space.Station.76.2014.720p.WEB-DL.x264.AC3-EVO
Container............: MKV
Length...............: 95 minutes
Size.................: 1.05 GiB
Total Bitrate........: 1 588 Kbps
Genre................: Comedy | Drama | Sci-Fi
Audio Info
Codec................: AC-3
Bitrate..............: 384 Kbps
kHz/bit..............: 48.0 KHz / 16 bits
Channels.............: 6
Language.............: ENGLISH
Subtitles............: Srbski (Lat.)
Video Info
Codec................: x264
Resolution...........: 720x304
Aspect Ratio.........: 2.35:1
Bitrate..............: 1 200 Kbps
Framerate............: 23.976 FPS

IGRAJO:
Patrick Wilson ... Captain Glenn
Liv Tyler ... Jessica
Marisa Coughlan ... Misty
Matt Bomer ... Ted
Jerry O'Connell ... Steve
Kylie Rogers ... Sunshine
Kali Rocha ... Donna
Victor Togunde ... James
Sam Pancake ... Saul
Michael Stoyanov ... Dr. Bot
Katherine Ann McGregor ... Janice
Susan Currie ... Steves Mother
Keir Dullea ... Mr. Marlowe
Ryan Gaul ... Chuck
Melodi Hallenbeck ... Herself

KRATKA VSEBINA:
A 1970s version of the future, where personalities and asteroids collide.


X-Men.Days.of.Future.Past.2014.HD2DVD.DVDR-Bojan026

Klikni za povečavo!
22-09-2014 14:55 naložil ViHaR
Sejalci: 0 / Odjemalci: 0 / Velikost: 4.37 GB / Dokončani: 10
Prenesi torrent Poročaj torrent Opis torrenta NFO Trailer
IMDB Rating: 8.3 8.3/10 Zvrst: Akcija | Z.F.
Kategorija: FILMI > DVDRip
http://www.imdb.com/title/tt1877832/



INFO:
DVD Name.............................: X-Men.Days.of.Future.Past.2014.HD2DVD.DVDR-Bojan026
Source...............................: HD + DVD
DVD Size.............................: 4.37 GB
runtime..............................: 130 mins
region code..........................: Free
Menu.................................: Yes, edit by Bojan026
Extra................................: No
Video Info:
TV system............................: NTSC
Resolution.............................: 720x480
Aspect ratio.........................: 16:9
bitrate..............................: 4194
Frame rate...........................: 29.970
Number of subtitles..................: 3
Subtitle language/s..................: Croatian(kelopei), Serbian(Bambula), Slovenian(MaStr)
Audio Info:
Audio coding mode.......................: AC3 5.1
Bitrate.................................: (AC3 448kbps)
Number of Audio stream...........: 1
Audio stream language/s.................: English

IGRAJO:
Hugh Jackman ... Logan / Wolverine
James McAvoy ... Charles Xavier
Michael Fassbender ... Erik Lehnsherr
Jennifer Lawrence ... Raven / Mystique
Halle Berry ... Storm
Nicholas Hoult ... Hank / Beast
Anna Paquin ... Rogue
Ellen Page ... Kitty Pryde

KRATKA VSEBINA:
V nadaljevanju sage o konfliktu med ljudmi in mutanti, se obe strani znajdeta pred popolnim uničenjem, ko vojska izgubi nadzor nad uničevalnimi stroji, ki naj bi pokončali mutante. Da bi preprečili popolno uničenje človeštva, Profesor X in Magneto združita moči in v preteklost pošljeta Wolverina, da bi mlade mutante usmeril na pravo pot in tako preprečil usodni konec. Toda Wolverine kmalu naleti na težave, saj mladi Profesor X ne premore zanj značilne modrosti, vročekrvni Magneto pa hrepeni zgolj po maščevanju. Kljub vsemu je Wolverine odločen, da ne bo dopustil ponovitve uničujoče prihodnosti.
The Playroom 2013 SloSubs WEBRip XviD ETRG

Klikni za povečavo!
22-09-2014 14:29 naložil ViHaR
Sejalci: 0 / Odjemalci: 0 / Velikost: 705.91 MB / Dokončani: 0
Prenesi torrent Poročaj torrent Opis torrenta NFO Trailer
IMDB Rating: 5.2 5.2/10 Zvrst: Drama
Kategorija: FILMI > WEBRip
http://www.imdb.com/title/tt1815998/


INFO:
The Playroom 2013 WEBRip XviD ETRG
Jezik: English
Trajanje : 1hr 22mn | WEBRip |
Slika : 640 x 352 | AVI |
Velikost: 698 MB
Zvrst: Drama
Podnapisi: slovenski

IGRAJO:
Ian Veteto ... Sam Cantwell
Alexandra Doke ... Janie Cantwell
Jonathon McClendon ... Christian Cantwell
Olivia Harris ... Maggie Cantwell
Cody Linley ... Ryan
Molly Parker ... Donna Cantwell

KRATKA VSEBINA:
V sedemdesetih letih si v ameriškem predmestju Maggie ter njeni mlajši bratje in sestre vsak večer na podstrešju pripovedujejo zgodbice. Spodaj, kjer njihovi starši zabavajo goste, se v alkoholni omami razkrivajo resnice, na površje prihajajo laži in izdaje. Film odlikujejo izjemne igralske predstave Johna Hawkesa, Molly Parker in mlade nadarjene igralske zasedbe. Drugi celovečerec režiserke Julie Dyer prinaša resnično sliko, ki se skriva za pročeljem na videz popolne družine.

Heavenly.Sword.2014.SLOSubs.BRRip.XviD-DrSi

Klikni za povečavo!
22-09-2014 14:16 naložil ViHaR
Sejalci: 0 / Odjemalci: 0 / Velikost: 1.7 GB / Dokončani: 5
Prenesi torrent Poročaj torrent Opis torrenta NFO Trailer
IMDB Rating: 5.1 5.1/10 Zvrst: Akcija | Animiran film | Pustolovski
Kategorija: FILMI > BRRip
http://www.imdb.com/title/tt2006753/



INFO:
Naziv: Heavenly.Sword.2014.SLOSubs.BRRip.XviD-DrSi
Source: Heavenly.Sword.2014.720p.BluRay.x264-SADPANDA
Leto izida .........: 2014
Velikost ...........: 1,70 GB
Dolžina ............: 87 Minut
Video .................: 2356 Kbps | 720x400 | 23,976 fps
Zvok .................: Dolby Digital AC3 5.1 @ 448 Kbps
Kodek.................: XviD
Država .............: ZDA
Zvrst ................: Animirani | Akcija | Pustolovski | Fantazijski
Jezik ................: Angleški
Podnapisi .........: Slovenski
Prevod in priredba: Rešo
Tehnična obdelava: DVD Rippers Slovenija
Režija.........: Gun Ho Jang
Scenarij.......: Todd Farmer

IGRAJO:
Anna Torv ... Nariko (voice)
Thomas Jane ... Loki (voice)
Alfred Molina ... Bohan (voice)
Will Spagnola ... (voice)

KRATKA VSEBINA:
Dramatična zgodba maščevanja govori o Nariko, vročekrvni rdečelasi junakinji na poti maščevanja
nad napadalnim kraljem in njegovo vojsko.
Animirani film je posnet po istoimenski PlayStation 3 igri.
Zgodba se vrti okoli nebeškega meča (Heavenly Sword), ki je nekoč pripadal mogočnemu božanstvu.Če ga uporabi navaden smrtnik, mu izpije življenjsko moč in ga ubije v nekaj urah. Ko napadalni kralj uniči bojevniški klan, ki varuje nebeški meč, hčerka voditelja klana Nariko vzame meč v obupnem boju za preživetje. Nariko mora sedaj plačati najvišjo ceno, saj se odpravi na zadnji maščevalni pohod nad kralja in njegovo vojsko, preden njeno življenje ugasne…
Casting.Couch.2013.CROSubs.UNRATED.WEBRip.XviD-juggs

Klikni za povečavo!
22-09-2014 14:06 naložil ViHaR
Sejalci: 0 / Odjemalci: 0 / Velikost: 700.36 MB / Dokončani: 2
Prenesi torrent Poročaj torrent Opis torrenta NFO Trailer
IMDB Rating: 5.1 5.1/10 Zvrst: Komedija
Kategorija: FILMI > WEBRip
http://www.imdb.com/title/tt2313189/



INFO:
Naziv........:Casting.Couch.2013.CROSubs.UNRATED.WEBRip.XviD-juggs
Source......:WEB-DL
Velikost....:700 MB
Dolžina.....:1h 34min
Leto..........:2013
Slika.........:640x352 | 911 Kbps | 23.976 fps
Zvok.........:128 Kbps | MP3
Kodek.......:XviD
Država......:ZDA
Jezik.........:Angleški
Zvrst..........:Komedija
Podnapisi..:HRVAŠKI
Režija.......:Jason Lockhart
Scenarij....:Jason Lockhart

IGRAJO:
Justin Smith.....Justin
Jessica Rose.....Alex
Mayra Leal.....Dallas
David Lengel.....Ben
Adam Loyd.....Austin
Kelly Kemp.....Katie
Amber Day.....Bella
Chloe Potts.....Piper
Erica Jenkins.....Taylor
Robert Mitchell.....Ross
Kayla Collins.....Chelsea
Joey Stafura.....Johnson
Ricardo Herrera.....Ryan


KRATKA VSEBINA:
Desperate to meet new girls, six down-on-their-luck guys come up with the ultimate plan to hook up - cast a fake movie. When tons of hot chicks show up for the audition, it's a matter of who's willing to go the farthest to get the part! Packed with enough crude humor and sexy girls for a dozen movies, Casting Couch is a hilarious scam that's about to get real!
Hell.on.Wheels.2014.S04E08.CroSub.HDTV.XviD-FUM

Klikni za povečavo!
22-09-2014 13:31 naložil Reaper
Sejalci: 0 / Odjemalci: 0 / Velikost: 348.88 MB / Dokončani: 3
Prenesi torrent Poročaj torrent Opis torrenta NFO Trailer
IMDB Rating: 8.3 8.3/10 Zvrst: Drama
Kategorija: FILMI > HDTV
http://www.imdb.com/title/tt1699748/

Hell on Wheels - 2014 - sezona 4 epizoda 8

---------------------------------------------------------------------
Trailer:

---------------------------------------------------------------------
Država: ZDA
Leto: 2014
Velikost: 0,348 GB
Dolžina: 42 min
Jezik:
Žanr: Drama, vestern
Podnapisi:
iMDb Ratings: 8,3/10 from 27.138 users
Stars: Anson Mount, Colm Meaney, Phil Burke
---------------------------------------------------------------------
Koledar:
01. The Elusive Eden 02.08.2014.
02. Escape From the Garden 09.08.2014.
03. Chicken Hill 16.08.2014.
04. Reckoning 23.08.2014.
05. Life's a Mystery 30.08.2014.
06. Bear Man 06.09.2014.
07. Elam Ferguson 13.09.2014.
08. Under Color of Law 20.09.2014.
09. TBA 27.09.2014.
10. TBA 04.10.2014.
11. TBA
12. TBA
13. Season Finale
---------------------------------------------------------------------
Opis:
Šesdeseta leta 19 stoletja, glavni lik Cullen Bohannan bivši vojak vojske konfederacije išče vojake odgovorne za smrt njegove žene..
Pot ga vodi do mesta Hell on Wheels kjer se sreča z gradnjo medcelinske železnice. Serija prikazuje koruptivnost vladnih agencij in pohlep kot tudi vse težave pri katerih se srečujejo ob gradnji železniške proge.
Zgodba se prepleta tudi z nedavno osvobojenimi južno ameriškimi sužnji...
Under.the.Dome.2013.S01.SloSub.HDTV-XviD-AFG

Klikni za povečavo!
22-09-2014 13:20 naložil Reaper
Sejalci: 0 / Odjemalci: 0 / Velikost: 4.31 GB / Dokončani: 5
Prenesi torrent Poročaj torrent Opis torrenta NFO Trailer
IMDB Rating: 7.1 7.1/10 Zvrst: Drama | Skrivnosten | Z.F.
Kategorija: FILMI > HDTV
http://www.imdb.com/title/tt1553656/

UNDER THE DOME - SEZONA 1

---------------------------------------------------------------------
TRAILER:

---------------------------------------------------------------------
OSNOVNI PODATKI:
Leto: 2013
Velikost: 13 x 350 mb
Dolžina: 13 x 42 min
Jezik:
Žanr: Drama, skrivnostni, ZF
Podnapisi: Slovenski [jane, rozaursi-hvala]
iMDb Ratings: 7,1/10 from 53.661 users
Stars: Mike Vogel, Rachelle Lefevre, Alexander Koch
----------------------------------------------------------------------
Sezona 1, Epizode 01-13
----------------------------------------------------------------------
OPIS:
SerijA govori o prebivalcih mesteca Chester's Mill, ki jih je velikanska, prosojna in neuničljiva kupola nenadoma odrezala od sveta.
Kupola ima neverjetno moč, odporna tudi na najmočnejše orožje, letala se pri stiku z njo razletijo. Ljudje v tem mestu so zaradi kupole ostali ločeni od ljudi v sosednjih mestih.
Nihče ne razume zasnove te skrivnostne ograje in tega ali bo kdaj sploh izginila.
Del Barbara, veteran vojne v Iraku, zdaj kuhar se bo združil z nekaj prebivalci mesta...
Dominion.2014.S01.SloSub.HDTV XviD-FUM

Klikni za povečavo!
22-09-2014 13:00 naložil Reaper
Sejalci: 0 / Odjemalci: 1 / Velikost: 2.99 GB / Dokončani: 0
Prenesi torrent Poročaj torrent Opis torrenta NFO Trailer
IMDB Rating: 7.0 7.0/10 Zvrst: Akcija | Drama | Z.F.
Kategorija: FILMI > HDTV
http://www.imdb.com/title/tt3079768/

DOMINION - SEZONA 1

---------------------------------------------------------------------
TRAILER:

---------------------------------------------------------------------
OSNOVNI PODATKI:
Leto: 2014
Velikost: 8 x 350 mb
Dolžina: 8 x 41 min
Jezik:
Žanr: Akcija, drama, ZF
Podnapisi: Slovenski
iMDb Ratings: 7,0/10 from 8.995 users
Stars: Christopher Egan, Tom Wisdom, Roxanne McKee
----------------------------------------------------------------------
KOLEDAR:
Sezona 1:
1.Pilot 19.06.2014.
2.Godspeed 26.06.2014.
3.Broken Places 03.07.2014.
4.The Flood 13.07.2014.10.07.2014.
5.Something Borrowed 17.07.2014.
6.Black Eyes Blue 24.07.2014.
7.Ouroburos 31.07.2014.
8.Beware Those Closest To You 07.08.2014.
------------------------------------------------------------------------
OPIS:
Zdoba temelji na filmu Legia iz leta 2010. Dominion je epska nadnaravna drama umeščena v 25 leto po apokalipsi ko vojska niže rangiranih angelov zbranih okrog arhangela Gabriela stopi v vojno s človeštvo z namenom, da jih zasužnji.
Arhangel Michael so obrne proti svoji vrsti in se priključi ljudem pri boju zoper Gabriela.
Iz pepela so zrasla po 25 letih bitk nova utrjena dobro varovana mesta mesta, ki varujejo ostanek človeštva pred zunanjim sovražnikom...
The.Homesman.2014.SLOSubs.1080p.BluRay.x264-YIFY

Klikni za povečavo!
22-09-2014 12:41 naložil Ziva
Sejalci: 0 / Odjemalci: 0 / Velikost: 1.85 GB / Dokončani: 2
Prenesi torrent Poročaj torrent Opis torrenta NFO Trailer
IMDB Rating: 6.9 6.9/10 Zvrst: Drama | Vestern
Kategorija: FILMI > WEBRip-1080
http://www.imdb.com/title/tt2398231/



INFO:
Zvrst: Drama | Western
Size: 1.85 GB
Quality: 1080p
Resolution: 1920x816
Frame Rate: 24 fps
Jezik : English
Podnapisi: Slovenski (BOLKO)
Trajanje: 2hr 2 min
IGRAJO:
Tommy Lee Jones.....George Briggs
Hilary Swank......Mary Bee Cuddy
Grace Gummer......Arabella Sours
Miranda Otto......Theoline Belknapp
Sonja Richter.....Gro Svendsen
KRATKA VSEBINA:
A claim jumper and a pioneer woman team up to escort three insane women from Nebraska to Iowa.
The.Suspect.2013.CroSub.BRRip.XViD-ETRG

Klikni za povečavo!
21-09-2014 17:28 naložil Reaper
Sejalci: 0 / Odjemalci: 0 / Velikost: 699.72 MB / Dokončani: 4
Prenesi torrent Poročaj torrent Opis torrenta NFO Trailer
IMDB Rating: 5.6 5.6/10 Zvrst: Triler
Kategorija: FILMI > BRRip
http://www.imdb.com/title/tt2073121/

THE SUSPECT - 2013

---------------------------------------------------------------------
TRAILER:

---------------------------------------------------------------------
OSNOVNI PODATKI:
Leto: 2013
Velikost: 700 mb
Dolžina: 97 min
Jezik:
Žanr: Triler
Podnapisi:
iMDB Ratings: 5,7/10 from 907 users
Stars: Mekhi Phifer, William Sadler, Sterling K. Brown
---------------------------------------------------------------------
OPIS:
Afroameriška družboslovca se predstavljata kot roparja bank z namenom razumevanja vpliva rasne dinamike na kazenski pregon v manjših mestih.
Kmalu ugotovita, da se ne odvija vse po njunih načrtih.
The.Strain.2014.S01E10.CroSub.HDTV.XviD-FUM

Klikni za povečavo!
21-09-2014 11:37 naložil Reaper
Sejalci: 0 / Odjemalci: 0 / Velikost: 348.99 MB / Dokončani: 3
Prenesi torrent Poročaj torrent Opis torrenta NFO Trailer
IMDB Rating: 8.0 8.0/10 Zvrst: Drama | Grozljivka | Triler
Kategorija: FILMI > HDTV
http://www.imdb.com/title/tt2654620/

THE STRAIN - SEZONA 1 - EPIZODE 10

---------------------------------------------------------------------
TRAILER:

---------------------------------------------------------------------
OSNOVNI PODATKI:
Leto: 2014
Velikost: 13 x 450 mb
Dolžina: 13 x 43 min
Jezik:
Žanr: Drama, grozljivka, triler
Podnapisi:
Ratings: 8,1/10 from 18.573 users
Stars: Corey Stoll, David Bradley, Mía Maestro
-------------------------------------------------------------------
KOLEDAR:
01. Night Zero 13.07.2014.
02. The Box 20.07.2014.
03. Gone Smooth 27.07.2014.
04. It's Not for Everyone 03.08.2014.
05. Runaways 10.08.2014.
06. Occultation 17.08.2014.
07. For Services Rendered 24.08.2014.
08. Creatures of the Night 07.09.2014.
09. The Disappeared 14.09.2014.
10. Loved Ones 21.09.2014.
11. The Third Rail 28.09.2014.
12. Last Rites 05.10.2014.
13. The Troll - Finale sezone 12.10.2014.
----------------------------------------------------------------------
OPIS:
Boeing 777 pristaja na letališču JFK ob pristanku na asfaltni površini nenadoma ugasne. Vsa okna so zastrta, luči ugasnjene.
Komunikacijske povezave na vseh kanalih so odpovedale. Delavci letališča ne najdejo vzroka temu ampak vseeno se odločijo, da bodo poklicali Center za nadzor nalezljivih bolezni.
Dr. Ephraim Eph Goodweather vodja projekta kanarček s ekipo za hitro posredovanje ki raziskuje biološke nevarnosti odgovori na poziv in se vkrca v letalo.
To kar ugotovi na letalu mu požene strah v kosti...
The.Strain.2014.S01E09.CroSub.HDTV.XviD-FUM

Klikni za povečavo!
21-09-2014 11:34 naložil Reaper
Sejalci: 0 / Odjemalci: 1 / Velikost: 348.58 MB / Dokončani: 1
Prenesi torrent Poročaj torrent Opis torrenta NFO Trailer
IMDB Rating: 8.0 8.0/10 Zvrst: Drama | Grozljivka | Triler
Kategorija: FILMI > HDTV
http://www.imdb.com/title/tt2654620/

THE STRAIN - SEZONA 1 - EPIZODE 09

---------------------------------------------------------------------
TRAILER:

---------------------------------------------------------------------
OSNOVNI PODATKI:
Leto: 2014
Velikost: 13 x 450 mb
Dolžina: 13 x 43 min
Jezik:
Žanr: Drama, grozljivka, triler
Podnapisi:
Ratings: 8,1/10 from 18.573 users
Stars: Corey Stoll, David Bradley, Mía Maestro
-----------------------------------------------------------------------
KOLEDAR:
01. Night Zero 13.07.2014.
02. The Box 20.07.2014.
03. Gone Smooth 27.07.2014.
04. It's Not for Everyone 03.08.2014.
05. Runaways 10.08.2014.
06. Occultation 17.08.2014.
07. For Services Rendered 24.08.2014.
08. Creatures of the Night 07.09.2014.
09. The Disappeared 14.09.2014.
10. Loved Ones 21.09.2014.
11. The Third Rail 28.09.2014.
12. Last Rites 05.10.2014.
13. The Troll - Finale sezone 12.10.2014.
-------------------------------------------------------------------
OPIS:
Boeing 777 pristaja na letališču JFK ob pristanku na asfaltni površini nenadoma ugasne. Vsa okna so zastrta, luči ugasnjene.
Komunikacijske povezave na vseh kanalih so odpovedale. Delavci letališča ne najdejo vzroka temu ampak vseeno se odločijo, da bodo poklicali Center za nadzor nalezljivih bolezni.
Dr. Ephraim Eph Goodweather vodja projekta kanarček s ekipo za hitro posredovanje ki raziskuje biološke nevarnosti odgovori na poziv in se vkrca v letalo.
To kar ugotovi na letalu mu požene strah v kosti...
Are.You.Here.2013.CroSub.HDRip.XViD

Klikni za povečavo!
21-09-2014 10:39 naložil Reaper
Sejalci: 0 / Odjemalci: 0 / Velikost: 698.68 MB / Dokončani: 3
Prenesi torrent Poročaj torrent Opis torrenta NFO Trailer
IMDB Rating: 5.3 5.3/10 Zvrst: Komedija
Kategorija: FILMI > HDRip
http://www.imdb.com/title/tt1545754/

ARE YOU HERE - 2014

---------------------------------------------------------------------
TRAILER:

---------------------------------------------------------------------
OSNOVNI PODATKI:
Leto: 2013
Velikost: 713 mb
Dolžina: 112 min
Jezik:
Žanr: Komedija
Podnapisi:
iMDb Ratings: 5,4/10 from 2.151 users
Stars: Owen Wilson, Zach Galifianakis, Amy Poehler
-----------------------------------------------------------------------
OPIS:
Prijatelja iz otroštva se odločita, da bosta skupaj potovala v domači kraj.
Eden od njiju je učitelj, leta je podedoval veliko vsoto denarja od svojega nedavne preminulega očeta...
Hellion.2014.SrbSub.HDRip.XviD.AC3-EVO

Klikni za povečavo!
21-09-2014 10:35 naložil Reaper
Sejalci: 0 / Odjemalci: 0 / Velikost: 1.44 GB / Dokončani: 1
Prenesi torrent Poročaj torrent Opis torrenta NFO Trailer
IMDB Rating: 6.5 6.5/10 Zvrst: Drama | Triler
Kategorija: FILMI > HDRip
http://www.imdb.com/title/tt3186318/

HELLION - 2014

---------------------------------------------------------------------
TRAILER:

---------------------------------------------------------------------
OSNOVNI PODATKI:
Leto: 2014
Velikost: 1,45 gb
Dolžina: 94 min
Jezik:
Žanr: Drama, triler
Podnapisi: Srbski (latinica)
iMDb Ratings: 6,6/10 from 1.376 users
Stars: Aaron Paul, Juliette Lewis, Josh Wiggins
---------------------------------------------------------------------
OPIS:
Trinajstletni otrok Jackob obseden z motokrosom odite od .hiše.
Njegov oče, ki do sedaj ni prevzel nobenih starševskih odgovornosti ga poišče z namenom, da ga pod vsako ceno odpelje domov...
Extant.2014.S01.CroSub.HDTV.XVID-FUM

Klikni za povečavo!
21-09-2014 07:28 naložil Reaper
Sejalci: 0 / Odjemalci: 0 / Velikost: 8.18 GB / Dokončani: 6
Prenesi torrent Poročaj torrent Opis torrenta NFO Trailer
IMDB Rating: 6.9 6.9/10 Zvrst: Drama | Triler | Z.F.
Kategorija: FILMI > HDTV
http://www.imdb.com/title/tt3155320/

EXTANT - SEZONA 1

---------------------------------------------------------------------
TRAILER:

---------------------------------------------------------------------
OSNOVNI PODATKI:
Leto: 2014
Velikost: 1-6 in 11-13 350 mb(HDTV-XVID), 7-10 1,3 gb(720p.WEB-DL.DD5.1.H.264)
Dolžina: 42 min
Jezik:
Žanr: Drama, ZF, triler
Podnapisi:
iMDb ratings: 7,0/10 from 8.850 users
Stars: Halle Berry, Hiroyuki Sanada, Pierce Gagnon
---------------------------------------------------------------------
KOLEDAR:
01.Re-Entry 09.07.2014
02.Extinct 16.07.2014
03.Wish You Were Here 23.07.2014
04.Shelter 30.07.2014
05.What on Earth Is Wrong? 06.08.2014
06.Nightmare 13.08.2014
07.More in Heaven and Earth 20.08.2014
08.Incursion 20.08.2014
09.Care and Feeding 27.08.2014
10.A Pack of Cards 27.08.2014
11.A New World 03.09.2014
12.Before the Blood 10.09.2014
13.Ascension 17.09.2014.
--------------------------------------------------------------------
OPIS:
Nadaljevanka spremlja astronavtko Moli Vuds (Halle Berry), ki se po 13 mesecih bivanja na vesoljski postaji vrne k svoji družini.
Pridobljene izkušnje in dogodki tekom njenega bivanja v vesolju bodo pripeljali do dogodkov, ki na koncu spremenijo potek človeške prihodnosti.
Black.Sails.2014.S01.SloSub.HDTV.x264-FUM

Klikni za povečavo!
21-09-2014 07:26 naložil Reaper
Sejalci: 0 / Odjemalci: 0 / Velikost: 3.6 GB / Dokončani: 4
Prenesi torrent Poročaj torrent Opis torrenta NFO Trailer
IMDB Rating: 7.9 7.9/10 Zvrst: Akcija | Drama
Kategorija: FILMI > HDTV
http://www.imdb.com/title/tt2375692/

BLACK SAILS - SEZONA 1

---------------------------------------------------------------------
TRAILER:

---------------------------------------------------------------------
OSNOVNI PODATKI:
Leto: 2014
Velikost: 8 x 450 mb
Dolžina: 8 x 56 min
Jezik:
Žanr: Avantura, drama
Podnapisi: Slovenski
iMDb ratings: 7,9/10 from 16.995 users
Stars: Zach McGowan, Luke Arnold, Jessica Parker Kennedy
----------------------------------------------------------------------
KOLEDAR:
Sezona 1 25.01.2014->15.03.2014
Sezona 2 2015
----------------------------------------------------------------------
OPIS:
Black Sails je narejen po klasičnem romanu Roberta Louisa Stevensona “Otok s blagom”, zajema pa obdobje 2 desetletij pred romanom.
Glavni lik je zloglasni kapetan Flint najkrvoločnejši kadaroli živeči gusar.
Flint v svojo posadko sprejme novega člana Silvera. Ogroženi z neštetimi nevarnostmi se borijo za obstanek otoka Providance, najbolj znanega gusarskega oporišča tega časa.
Rajsko mesto kjer se srečuje vsa razkošnost piratstva, prostitutk in lovcev na zaklade, kjer vsakogar vodijo svoji ideali in spremljajoča brutalnost..
Zgodbo odraža plenjenje, ropanje in drugovrsten nasilen kriminal, ki se odvija na otoku Providance, na morju in okoliških krajih.
Sleepy.Hollow.2013.S01.SloSub.HDTV.XviD-AFG

Klikni za povečavo!
21-09-2014 07:22 naložil Reaper
Sejalci: 0 / Odjemalci: 0 / Velikost: 4.43 GB / Dokončani: 5
Prenesi torrent Poročaj torrent Opis torrenta NFO Trailer
IMDB Rating: 7.8 7.8/10 Zvrst: Drama | Z.F.
Kategorija: FILMI > HDTV
http://www.imdb.com/title/tt2647544/

SLEEPY HOLLOW - SEZONA 1

---------------------------------------------------------------------
TRAILER:

---------------------------------------------------------------------
OSNOVNI PODATKI:
Leto: 2013/2014
Velikost: 13 x 35 mb
Dolžina: 13 x 43 min
Jezik:
Žanr: Avantura, drama, ZF
Podnapisi: Slovenski
Ratings: 7,8/10 from 29.902 users
Stars: Tom Mison, Nicole Beharie, Orlando Jones
----------------------------------------------------------------------
KOLEDAR:
Sezona 1:
01. Pilot 16.09.2013
02. Blood Moon 23.09.2013
03. For the Triumph of Evil 30.09.2013
04. The Lesser Key of Solomon 07.10.2013
05. John Doe 14.10.2013
06. The Sin Eater 04.11.2013
07. The Midnight Ride 11.11.2013
08. Necromancer 18.11.2013
09. Sanctuary 25.11.2013
10. The Golem 09.12.2013
11. Vessel 13.01.2014
12. Indispensable Man 20.01.2014
13. Bad Blood 20.01.2014
Sezona 2:
01. Hellfire 22.09.2014 !!!
------------------------------------------------------------------------
OPIS:
Sleepy Hollow je nanizanka, ki govori o Ichabodu Crane in brezlgavem jezdecu, ki se po bitki v 18.stoletju znajdeta v sedanjosti.
Ichaboda zaprejo, Brezglavi jezdec pa nadaljuje z umori.
Policistki, ki mora Ichaboda peljati v umobolnico, ker mu nihče ne verjame da je star 250 let, pa se na srečo ne zdi vse črno na belem.
Road.to.Paloma.2014.SloSub.1080p.BrRipx264-FUM

Klikni za povečavo!
21-09-2014 07:18 naložil Reaper
Sejalci: 0 / Odjemalci: 0 / Velikost: 1.24 GB / Dokončani: 6
Prenesi torrent Poročaj torrent Opis torrenta NFO Trailer
IMDB Rating: 6.1 6.1/10 Zvrst: Drama | Triler
Kategorija: FILMI > BRRip
http://www.imdb.com/title/tt2386285/

ROAD TO PALOMA - 2014

---------------------------------------------------------------------
TRAILER:

---------------------------------------------------------------------
OSNOVNI PODATKI:
Leto: 2014
Velikost: 1,24 gb
Dolžina: 90 min
Jezik:
Žanr: Drama, triler
Podnapisi: Slovenski
iMDb Ratings: 6,1/10 from 1.820 users
Stars: Jason Momoa, Robert Homer Mollohan, Lisa Bonet
--------------------------------------------------------------------
OPIS:
Road to Paloma je film o motoristih, ki potujeta po Ameriki.
Eden od njiju je Wolf, mladenič indijanskega porekla, ki ga išče FBI ker je vzel zakon v svoje roke po tem ko je nekdo posilil in ubil njegovo mater v indijanskem rezervatu.
Skupaj s prijateljem Cashom, se napotita proti planinam Teton kjer Wolf namerava razsipat mamim pepel.
Real.Tits.XXX.DVDRiP.x264-DivXfacTory

Klikni za povečavo!
21-09-2014 03:19 naložil RoNoN
Sejalci: 0 / Odjemalci: 0 / Velikost: 2.16 GB / Dokončani: 0
Prenesi torrent Poročaj torrent Opis torrenta
Kategorija: FILMI > xxx

Real Tits XXX DVDRiP x264-DivXfacTory



Real ones are best!

They're real, and they're spectacular! You can search high and low and you'll never find what we did. The nicest real titties in the land. Real boob lovers don't pass this up!

Siri(bio)
Haley Cummings
Melody Jordan
Alex Chance
Belle Noire
Riley Evans

RELEASEDATE: 20.09.2014 FORMAT: x264 @ crf20
PROD STUDIO: Devil's Films RESOLUTiON: 720x404
DVD RELEASE: 05.08.2014 AUDiO: AAC-LC
GENRE: All Sex SUPPLiER: DivXfacTory
DiSK AMOUNT: 46x50 MB
MyFirstSexTeacher - Phoenix Marie , Summer Brielle September 19, 2014 .mp4

Klikni za povečavo!
21-09-2014 03:14 naložil RoNoN
Sejalci: 0 / Odjemalci: 0 / Velikost: 661.52 MB / Dokončani: 8
Prenesi torrent Poročaj torrent Opis torrenta
Kategorija: FILMI > xxx

MyFirstSexTeacher - Phoenix Marie , Summer Brielle September 19, 2014



Size: 693650762 bytes (661.52 MiB), duration: 00:34:05, avg.bitrate: 2714 kb/s
Audio: aac, 44100 Hz, stereo (eng)
Video: h264, yuv420p, 854x480, 24.00 fps

Miss Phoenix Marie finds fellow teacher Summer Brielle trying to fuck one of her students. Phoenix decides they can both share his cock.
Iran - La Bombe A Tout Prix 2011.avi

Klikni za povečavo!
20-09-2014 11:06 naložil RoNoN
Sejalci: 0 / Odjemalci: 0 / Velikost: 715.75 MB / Dokončani: 0
Prenesi torrent Poročaj torrent Opis torrenta
Zvrst: Dokumentarni
Kategorija: FILMI > Dokumentarni



General
Complete name : Iran - La Bombe A Tout Prix 2011.avi
Format : AVI
Format/Info : Audio Video Interleave
File size : 716 MiB
Duration : 53mn 48s
Overall bit rate : 1 860 Kbps
Writing library : VirtualDub build 35390/release

Video
ID : 0
Format : AVC
Format/Info : Advanced Video Codec
Format profile : High@L5.1
Format settings, CABAC : Yes
Format settings, ReFrames : 3 frames
Codec ID : H264
Duration : 53mn 48s
Bit rate : 1 794 Kbps
Width : 1 024 pixels
Height : 576 pixels
Display aspect ratio : 16:9
Frame rate : 25.000 fps
Color space : YUV
Chroma subsampling : 4:2:0
Bit depth : 8 bits
Scan type : Progressive
Bits/(Pixel*Frame) : 0.122
Stream size : 691 MiB (96%)
Writing library : x264 core 130 r2274bm c832fe9
Encoding settings : cabac=1 / ref=3 /

Audio
ID : 1
Format : MPEG Audio
Format version : Version 2
Format profile : Layer 3
Mode : Joint stereo
Mode extension : Intensity Stereo + MS Stereo
Codec ID : 55
Codec ID/Hint : MP3
Duration : 53mn 48s
Bit rate mode : Constant
Bit rate : 56.0 Kbps
Channel(s) : 2 channels
Sampling rate : 22.05 KHz
Compression mode : Lossy
Stream size : 21.5 MiB (3%)
Alignment : Split accross interleaves
Interleave, duration : 40 ms (1.00 video frame)
Interleave, preload duration : 502 ms